Du betalar säkert via Biklo

Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 50 - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)

RO
3.199 lei
Sökte
Försäkrat paket
Företag
Produktpris6.70526 kr
Leverans2.72507 kr
KöparskyddIngår
Uppskattad totalsumma9.43033 kr
1
3 stycken i lager
Läs mer om leverans
Storlek: XLLSMXS
Färg: Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 50 - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt) - 250969
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Terracotta Red (Matt) | Green (Gloss) - 65982
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Violet Blue | White (Gloss) - 65983
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Black (Gloss | Matt) - 65984

Varumärke
Orbea
Skick
Ny
Orbea Onna

ORBEA ONNA

Totul incepe aici

O viata intreaga de ciclism montan incepe cu o prima pedalare - o curiozitate initiala, o scanteie de aventura, presimtirea ca sunt multe de descoperit pe potecile din padure sau printre stancile desertului. Dupa primele miscari nesigure, apare o eficienta a miscarii si a mintii care iti schimba pentru totdeauna modul de a vedea lumea. Vine forta, dispare disconfortul, apare claritatea chiar daca doar pentru moment. O viata intreaga de ciclism montan incepe aici.

Orbea Onna Comfort Control

ONNA INSEAMNA CONFORT SI CONTROL

Am proiectat Onna pentru ciclistul care vrea sa cucereasca traseul. O geometrie care maximizeaza eficienta si controlul - perfecta pentru oricine invata sa iubeasca mountain bike-ul.

MANEVRABILITATE ECHILIBRATA

Onna are o geometrie echilibrata cu maniere perfecte pe traseu, pentru a maximiza distractia tuturor ciclistilor. Dimensiunile rotilor sunt adaptate marimii cadrului pentru potrivire perfecta - Onna este gata pentru orice provocare.

Orbea Onna Balanced Handling
Orbea Onna Ready for Trail

PREGATITA PENTRU TRASEU

Cu headtube taper pentru o gama larga de furci de suspensie 100mm, frane disc hidraulice pe toata gama si transmisie Shimano 1x pe modelele de top, Onna este echipata pentru aventura. Cu spatiu generos pentru anvelope late MTB pentru confort si aderenta, Onna nu iti va limita aventurile.

Caracteristici Cheie

DROPPER POST READY

Onna este complet compatibila cu tije de sa dropper de 27.2mm cu rutare interna, pregatita pentru orice trasee iti rezerva viitorul.

FRANE DISC HIDRAULICE

Frane disc hidraulice Post Mount 160mm pe fiecare Onna - putere de franare constanta in orice conditii.

BUTUC FILETAT

Butucul filetat ofera intretinere redusa si poate fi inlocuit usor chiar si acasa.

HEADTUBE TAPER

Headtube-ul taper pune rigiditatea acolo unde este nevoie, reducand greutatea si oferind compatibilitate cu o gama larga de furci de calitate.

AXE QUICK RELEASE

Onna vine standard cu axe Quick Release pentru demontare rapida a rotilor.

RUTARE INTERNA CABLURI

Cablurile sunt ghidate intern pe traseul optim in spatele headtube-ului, fara frecare sau zgomot.

Orbea Onna Rack Mounts

Puncte de Montare Portbagaj

Dropout-urile forjate ofera puncte de montare sigure pentru o varietate larga de portbagaje.

Orbea Onna Kickstand

Suport Cric Integrat

Chainstay-ul stang are un punct de montare integrat pentru cric - practic pentru opriri rapide.

Onna in Actiune

Orbea Onna in actiune Orbea Onna pe traseu Orbea Onna MTB Orbea Onna aventura Orbea Onna natura Orbea Onna mountain bike

Video Review & Ghid

Review Orbea Onna

Test detaliat si impresii de pe traseu - Freerider Romania

Unboxing si Montaj

Ghid pas cu pas pentru asamblarea bicicletei

Orbea Onna Aluminium Frame

CADRU ALUMINIU AVANSAT

Cadrul de aluminiu avansat Onna cu tuburi profilate ne permite sa reglam fin calitatea mersului. Suficient de rigid pentru a fi rapid si reactiv, suficient de flexibil pentru a fi confortabil si controlat. La Orbea suntem mandri ca Onna este pregatita pentru orice trasee iti stau in fata.

GASESTE POTRIVIREA PERFECTA

Pedalarea perfecta incepe cu potrivirea perfecta. Pentru a te ajuta sa o gasesti pe a ta, Onna este disponibila in sase combinatii de marime cadru si dimensiune roti.

Orbea Onna Perfect Fit
Geometrie
Geometrie Orbea Onna 2026
XS-27.5" S-27.5" S-29" M-29" L-29" XL-29"
1Seat Tube (C-T)350388388430470540
2Top Tube (Eff)526549561589614646
3Head Tube951059595105120
4Chainstay430430440440440440
5BB Drop454564646464
6BB Height312312309309309309
7Wheelbase104910731093112111461180
8Head Angle68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°
9Seat Angle74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°
10Rake424246464646
11Standover668705705739770826
12Reach365385390418440468
13Stack582591617617627641
14Fork Length498.9498.9517.9517.9517.9517.9
*Toate masuratorile sunt in mm, cu exceptia unghiurilor (grade).
Tabel de marimi biciclete
Alege marimea bicicletei in functie de inaltimea ta.
Marime Inaltime (cm)
XS - 27.5"145 - 160
S - 27.5"155 - 170
S - 29"155 - 170
M - 29"165 - 180
L - 29"175 - 190
XL - 29"185 - 195
*Valorile sunt orientative. Pentru potrivire perfecta, recomandam o proba sau consultarea unui specialist.

Nota importanta: Caracteristicile prezentate pot varia in functie de model. Transmisia Shimano 1x, tipul de frane si alte componente difera intre modele. Te rugam sa verifici specificatiile complete ale produsului de mai jos pentru a vedea exact ce include modelul ales.

TRISPORT — Dealer Oficial Orbea in Romania

  • Beräknad leverans: 4–10 arbetsdagar efter inlämning
Köparskydd
  • Dina pengar förvaras säkert tills du mottagit produkten.
  • Spårning mottagen via e-post och på ditt konto
  • Support om produkten inte anländer eller om ett problem uppstår
  • Återbetalning/uppgörelse enligt Biklos policy
Fick du produkten? När du har mottagit paketet, öppna det för att bekräfta att produkten är okej.
Inte nöjd med produkten? När du har mottagit produkten har du 24 timmar på dig att kontrollera att allt är i sin ordning. Om du ångrar dig under tiden kan du begära en retur utan problem.
Vill du returnera produkten? Det är enkelt! Du har 14 dagar på dig att begära en retur. Skicka paketet så återbetalar vi dina pengar direkt till ditt konto.

Skicka inte pengar direkt via Revolut, banköverföring eller utanför plattformen. Beställningar som görs utanför Biklo är inte skyddade.

Se hur betalning och leverans fungerar

fråga

Inkluderar inte kontaktinformation — telefon- eller e-postmeddelanden kontrolleras manuellt.

Det finns inga frågor om den här produkten ännu. Var den första att fråga.

    Företag
    Svarar vanligtvis på
    24–48 timmar
    Bearbeta ordrar i
    några dagar
    Beställningar via Biklo
    3

    Så fungerar det (betalning och leverans)

    1. 1

      Du betalar via Biklo

      Dina pengar är säkert skyddade.

    2. 2

      Säljaren levererar paketet

      Vi skickar etiketten till honom, säljaren överlämnar paketet.

    3. 3

      Du får spårning och kan kontrollera produkten

      Du får spårning via e-post och på ditt konto.

    4. 4

      Säljaren får pengarna.

      Efter bekräftelse eller efter verifieringsperioden.

    Uppdaterad: Visningar: 305ID: 250969
    Skicka annonsen
    Rapportera
    Meny
    MEDDELANDEN
    Jag säljer
    SHOPPING

    Köp tryggt

    Hur betalar jag säkert?
    Du betalar online via Biklo med skyddad betalning: pengarna når säljaren först när beställningen är bekräftad.
    Hur får jag varan?
    Med bud, med en automatiskt skapad fraktsedel, eller till ett paketskåp om varan får plats. Om du är nära säljaren i Voluntari kan du titta på varan och köpa den på plats.
    Vad ska jag fråga säljaren innan jag köper?
    Skriv i chatten: be om detaljbilder och fråga om ålder, slitage, service och varför hen säljer. Vissa säljare tar även emot prisförslag.

    Håll kontakten

    Du får de senaste artiklarna och nyheterna direkt via e-post